Į turinį

Baigiamųjų darbų paroda 2025

06/
3–14

Apie parodą

2025 m. birželio 3–14 dienomis Vilniaus dailės akademijoje trečią kartą rengiama paroda, kurioje bus pristatomi baigiamieji studentų darbai.

VDA Baigiamųjų darbų paroda sujungia ir visuomenei parodo skirtingas studijų programas baigusių bakalaurų ir magistrų meno projektus, supažindina su ateinančia jaunųjų menininkų, dizainerių, restauratorių, architektų ir menotyrininkų karta.

Gyvybinga jaunosios kartos kūryba atsivers žiūrovų vertinimams Akademijos erdvėse, jos galerijose ir kitose parodinėse vietose Vilniuje, Kaune, Telšiuose ir Klaipėdoje – parodoje bus pristatyta daugiau kaip 400 kūrybinių baigiamųjų bakalauro ir magistro projektų, parodos eksponatus lydės ekskursijos, diskusijos, VDA Mados dizaino katedros organizuojamas Madų šou.

Kiekviena pabaiga žymi naują pradžią. Tądien, kai užsiveria Vilniaus dailės akademijos durys, atsiveria kitos – į prestižinių galerijų erdves, muziejus, didžiąsias architektūros ar dizaino studijas, restauravimo dirbtuves, meno žurnalų redakcijas, meno ir mokslo tyrimų institutus. Kelių ir galimybių yra tiek pat, kiek dailės akademiją baigusių studentų,

– sako VDA rektorė prof. Ieva Skauronė.

Parodos atidarymas

VILNIUJE

Birželio 3 d., 17 val. 

Vidiniame Titaniko kiemelyje.
Maironio g. 3, Vilnius

Aftermovie
2024

Apie mus

Vilniaus dailės akademija yra didžiausias ir seniausias meno universitetas Baltijos šalyse. Ją sudaro keturi fakultetai, įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Telšiuose. Juose studijuoja daugiau kaip 1700 studentų. Vilniaus dailės akademija vykdo 6 krypčių studijas: architektūros, dizaino, dailės, medijų meno, meno objektų restauravimo, menotyros. Šiuo metu akredituotos ir įregistruotos 44 bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijų programos. Akademija Lietuvos universitetinių aukštųjų mokyklų kontekste išsiskiria plačia geografine aprėptimi, ji siekia meno, mokslo ir technologijų sąveikos, pasižymi akademine kultūra ir tolerancija, vertina kūrybiškumą ir profesionalumą, derina nacionalinį tapatumą ir tarptautiškumą, orientuojasi į tvarumą ir atvirumą, puoselėja bendruomeniškumo ir individualumo dermę.